Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare in armata
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare in armata

cum pot da o institutie militara in judecata pentru ca la un concurs am fost declarat admis si de 8 luni n u am primit niciun raspuns oficial?
Sigur ati fost declarata admisa la acel concurs?
daca ati participat la concurs , banuiesc ca stiati si care sunt conditiile.
acumdepinde si de ce nu vi s-a facut incadrarea .
e posibil sa fie din cauza blocarii posturilor de catre guvernanti si atunci institutia nu are nici o vina.
eu cred ca cel mai bine ar fi sa va interesati dvs la resurse umane care este stadiul angajarii.
In conditiile in care s-a organizat un concurs, inseamna ca acel post nu mai este blocat ...
cunosc situatie in care a terminat scoala de agenti in august si a fost angajat dupa 6 luni.