Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Expertiza accident AUTO
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Expertiza accident AUTO

Buna seara, sunt cercetat intr-un dosar de accident auto , in care am fost implicat, s-au facut 2 expertize locale + suplimente si acum s-a trimis dosarul la inec. Din cunostinta dvd vreun distins avocat a avut in vreo speta cu expertiza la inec? cam cat a durat??? astept deja de aproape 4 ani , din ce am auzit inca va mai dura vreun an ? dosarul e inca la parchet. Va multumesc !
E posibil la INEC sa nu dureze foarte mult daca Parchetul are fonduri sa plătească expertiza.
Totul depinde de bani.
eu am platit personal expertiza INEC si au trecut aproape patru ani pana cand dosarul a ajuns in instanta.interesati-va totusi.