Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Contravaloare curs de formare mediator
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Contravaloare curs de formare mediator

vreau sa fac un curs de mediere costa 4000 este mult?
Aveţi un discount în caz că plătiţi până la o anumită dată, înscrisă expres în contractul de formare profesională.Puteţi alege un curs mai ieftin, cursurile în general costă între 3300-3500 lei, şi, ar trebui ca pentru oricare aţi opta, să beneficiaţi de discount.
Nu este puţin, dar nici foarte mult, având în vedere faptul că vă veţi forma pentru a exercita o profesie liberală .
In Cluj Napoca se organizeaza un curs cu 2500 lei.Discountul este 10% si beneficiaza de el cei care platesc cu 2 saptamani inainte.