Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Program de contabilitate free
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Program de contabilitate free

folosesc pentru pfa ul meu [EDITAT - incalca pct. 2.11 din Regulament] free, cascand gura ..ca ochii nu! pe situl lor am updatat din greseala versiune mea free...persistand in prostie am reinstalat [EDITAT - incalca pct. 2.11 din Regulament] pc. acum nu mai pot deschide programul si baza de date pe care o aveam, imi tot cere sa-i contactez.
ce ma sfatuiti sa fac ?
multumesc
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
platiti (era vreo 300 lei/an) sau formatati hardul si reinstal XP sau instal [EDITAT -incalca pct. 2.11 din Regulament] pe alt PC
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal