avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Program de contabilitate free
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Program de contabilitate free

folosesc pentru pfa ul meu [EDITAT - incalca pct. 2.11 din Regulament] free, cascand gura ..ca ochii nu! pe situl lor am updatat din greseala versiune mea free...persistand in prostie am reinstalat [EDITAT - incalca pct. 2.11 din Regulament] pc. acum nu mai pot deschide programul si baza de date pe care o aveam, imi tot cere sa-i contactez.
ce ma sfatuiti sa fac ?
multumesc
Ultima modificare: Joi, 21 Martie 2013
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 22:01, 23 Ianuarie 2013
platiti (era vreo 300 lei/an) sau formatati hardul si reinstal XP sau instal [EDITAT -incalca pct. 2.11 din Regulament] pe alt PC
Ultima modificare: Joi, 21 Martie 2013
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Licente software michelangelo michelangelo compania in care lucrez este o mica companie care apartine unei companii bulgaresti iar azi au venit cei de la politia economica sa verifice niste acte printre ... (vezi toată discuția)
Licenta la windows w0lfshad3 w0lfshad3 E pe user, pe calculator, pe firma, pe ce? (vezi toată discuția)
Teste revisal 5 leuca_luminita leuca_luminita Buna ziua tuturor! eu nu mai am o zi buna deoarece incerc sa instalez noua versiune de Revisal pusa la dispozitie pentru testare si nu reusesc! Desi am ... (vezi toată discuția)