Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa Auto
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa Auto

Buna Ziua,
Ne lamureste cineva daca se plateste Taxa de Timbru si pentru masinile la care a fost platita taxa de inmatriculare cand au fost prima data inscrise??? Va multumesc!

#-o#-o#-o#-o#-o#-o
Daca taxa nu a fost recuperata in instanta, atunci nu veti plati taxa de inmatriculare!