Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... despre procura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

despre procura

buna seara
am o intrebare: o procura se poate face pe numele celui desemnat, dar care se legitimeaza cu pasaport romanesc perfect valabil ?
va multumesc !
Da. Chiar săptămâna asta am făcut unul.
Si pasaportul este act de identitate valabil! Va declarati doar domiciliu caci acesta nu este trecut in pasaport.
va multumesc tare mult pentru raspuns !