Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cor 2009
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cor 2009

Am citit in COR 2009 ca pentru functia de manager nu a mai fost definit nivelul de instruire deci nu mai sunt necesare studiile superioare ; este adevarat ?
S-ar completa cu Ordinul MMFPS 1364/2009 si Ordinul INS 4201/2009;

.....aaa....nu prea mai era cazul sa raspund....
Doina Elena, Consultant resurse umane