Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale UEGENT: notificare-reclamatie lichidator
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

UEGENT: notificare-reclamatie lichidator

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu un model de notificare sau reclamatie pentru un lichidator. Lichidatorul meu nu isi face treaba si acum nu mai reusesc sa dau de el. Insa am stampila si certificatul de inregistrare la el si trebuie sa le recuperez. Am incercat sa iau legatura cu el prin diferite metode insa fara nici un rezultat. Cineva mi-a zis ca e bine daca i-as face o notificare scrisa, prin posta, cu confirmare de primire. Insa nu stiu cum ar trebui sa fie...
Va rog frumos sa ma ajutati !
trebuie sa mai mentionez ca nu s-a incheiat nici un contract intre firma si lichidator. s-au facut doar actele de la registrul comertului (numirea lichidatorului X, specimen de semnatura).