Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ce se intampla cu investitia
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ce se intampla cu investitia

Buna ziua,
Am avut un spatiu inchiriat si s-au facut amenajari in anul 2005 (un bar din lemn) care a costat 5000 lei.
Am plecat din spatiu in anul 2012 iar barul respectiv a ramas acolo.
In contabilitate figureaza in evidente acest bar ca si mijloc fix dar nu mai este in societate.
Cum il scot din evidenta?
Va rog frumos un raspuns cat mai repede si va multumesc anticipat!
Nimeni nu stie?:(