Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort cu minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort cu minor

Ca sa fie luata in considerare declaratia unei bone trebuie semnata la notar?Nu mi se poate da fetita in varsta de 3 ani pentru ca nu am dovada ca cineva va avea grija ei cat eu sunt la servici.multumesc si astept raspuns.
mi se pare o suma enorma pentru o simpla declaratie pe proprie raspundere.
la care se adauga tva:)
Eu sunt de parere ca mai bine o duceti in instanta, cred ca instanta e interesata si cu cine sta, nu neaparat ca are cu cine sa stea.