Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

taxa auto

Buna ziua.Am platit taxa de prima imatriculare la 2 masini si inca nu am cerut recuperare de la stat,daca acum deschid actiuni de recuperare cam in cat timp pot primii banii?
Cand ati platit taxele ? Daca mai sunteti in termenul de prescriptie, cam in 6 luni.
in decembrie 2010