Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... cecurile la termen si cu o data mai veche?
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

cecurile la termen si cu o data mai veche?

Buna seara.A gasit matusa mea 4 cecuri vechi din anul 1981 ,unul pus la termen,unul normal si doua pe masina.cecurile sunt si pe numele bunicului care traieste.va rog sa imi spuneti sunt valabile ce as putea face si unde sa merg sa ma informez .va multumesc astept raspunsul dumneavoastra.
Ati fost cu ele la CEC?
da si mi-a spus doamna de acolo de la CEC ca daca vreau imi da 400 de lei ,dar nu ar trebui aduse la zi .toti vor sa te prosteasca
.