avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 252 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... restituire taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

restituire taxa auto

In cat timp raspund cei de la Administratia Finantelor Publice la cererea de-a restitui taxa de poluare? Eu deja am formulat actiunea de restituire taxa la tribunal dar n-am intrat in posesia raspunsului negativ de la administratie. Oare ce sa fac?











Cel mai recent răspuns: cardase , utilizator 21:53, 6 Februarie 2013
Maxim 30 zile
multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

actiune pentru restituire taxa poluare abby abby Am solicitat AFP restituirea taxei auto platita in decembrie 2010. Raspuns negativ . Am o nelamurire .Acum la instanta ce trebuie sa cer ?Cate capete de ... (vezi toată discuția)
Se ma face adresa de restituire catre finante in cazul taxei de poluare sau se da direct in instanta glo glo vreau sa dau in judecata pt restituirea taxei poluare, in cazul in care am inmatriculat un autoturism second hand. Intrebarea mea este daca mai trebuie sa fac ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa poluare dingofl dingofl as dori sa stiu ce sanse am sa-mi recuperez taxa de poluare platita in oct 2008 am facut o cerere in acest sens catre finante si astept raspuns. daca va fi ... (vezi toată discuția)