Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... restituire taxa auto
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

restituire taxa auto

In cat timp raspund cei de la Administratia Finantelor Publice la cererea de-a restitui taxa de poluare? Eu deja am formulat actiunea de restituire taxa la tribunal dar n-am intrat in posesia raspunsului negativ de la administratie. Oare ce sa fac?

Maxim 30 zile
multumesc!