Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cheltuieli profesionale
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cheltuieli profesionale

Pentru anul 2005 se calculeaza "cheltuieli profesionale" care in 2004 au fost de 15% din deducerea personala de baza? Daca da , cum?
Art 57 din Codul Fiscal : nu se mai calculeaza cheltuieli profesionale..., deci nu se deduc...