Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Are dreptul?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Are dreptul?

Are dreptul primaria sa se intereseze la BP daca firma are datoriile achitate? Primaria a trimis catre BP un inscris in care li se cere BP-ului sa precizeze in ce stare suntem noi ca firma cu ratele catre BP.
Dupa cate am aflat astazi cand am fost la banca acestia le-au trimis in scris situatia noastra bancara. Va rog spuneti-mi si mie aceste informatii nu sunt confidentiale??? #-o#-o#-oX-( Cum pot solicita si si primi asa ceva???
Primarul vrea sa imi inchida firma si sa fiu sincera nu stiu ce a urmarit cu obtinerea situatiei mele bancare. Faza este ca sunt in judecata cu primaria si BP stia asta si totusi le-a dat asemenea informatii. Ce vor face cu ele ? vor publica extrasele de cont la afisierul din primarie?! Nu prea inteleg dar totusi este suparator.X-(
lilicrin, utilizator