Forum Discuţii juridice Executare silită recuperare cheltuieli judecata
Discuție deschisă în Executare silită

recuperare cheltuieli judecata

in urma unei sentinte judecatoresti pe care am investit-o cu formula executorie reclamanta este obligata la plata cheltuielilor de judecata catre trei beneficiari dar unul dintre cei trei nu mai vrea participarea la recuperare.cum procedam ceilalti doi?
Fiecare va solicitati partea prin cererea de executare silita.