Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara

As avea nevoie de un model cerere pt reducerea pensiei de intretinere, multumesc.
stiti daca aceasta actiune de reducere a pensiei alimentare pe motivul nasterii celui de al doilea copil o sa aiba termene sau se constata faptul si gata!

gi-jane2, moderator
copii simple