Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate emigrare Canada cu cetatenie maghiara
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

emigrare Canada cu cetatenie maghiara

Buna ziua!! am mai scris pe acest site, imi cer scuze daca ma repet! dar avem nevoie de ajutor cu un sfat! daca ati putea sa ne indrumati ne-ar fi de mare folos, eu cu sotia si fetita noastra avem dubla cetatenie si am dorii sa emigram in Canada, sunt constient ca mai gasesc asemenea intrebari pe forum:D, daca as pleca eu primul si acolo sa ma adresez autoritatiilor si sa obtin un permis de munca, dupa care sa inaintez actele necesare pentru a putea ramane acolo cu familia, exista si aceasta posibilitate? va rog sa ne indrumati! Multumim anticipat!!!!