Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... logare utilizator
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

logare utilizator

m-am inregistrat la dumneavoastra dar nu am primit inca mail imi spune mereu ca contul meu ese inactiv va ro putin ajutor ,multumesc mult.
nu-mi mai raspunde si mie nimeni vreau si eu sa primesc newslstter dar nu merge nu am primit nici mailul de confirmare va rog.
Buna ziua,

Verificati in SPAM, acolo veti gasi mailul de activare.
Numai bine.
am verificat dar nu este, nu inteleg cum este, cand intru pe saitul dumneavoastra imi arata "contul tau este inactiv clic aici" si atat dar pot scrie pe forum nu inteleg .
Buna ziua,

Va rog sa va corectati adresa de email. Ati scris "gmai.com".
Numai bine.
multumesc frumos, asa este multumesc din suflet.:stunned: