Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ce imprumut pot ridica de la banca
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ce imprumut pot ridica de la banca

Buna ziua.Am o intreprindere individuala din 2009 si am venituri anuale de 20.000 ron pe an.Ce suma pot ridica de la banca daca am acest venit?
apelati la prieteni, rude, vindeti ceva. sau emigrati. bancile, practic, in romania, nu crediteaza imm-uri (nu puteti "ridica" nicio suma).

ContSters257414, utilizator