Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... admitere barou
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

admitere barou

hello
ªtie cineva subiectele ce s-au dat la admitere în barou în 2008?
In 2008 examenul s-a dat la barouri asa ca depinde la ce barou te intereseaza.Si inca ceva din 2009 examenul este national
Probabil vei gasi subiectele pe site la fiecare barou din tara; daca nu stii adresa, cauti pe google. Sigur vei gasi ceva. Bafta!
si in 2009 va fi test grila? ( daca am auzit bine)
Asta nu mai stiu dar ma intereseaza si pe mine, asa ca daca afli si din sursa sigura...te rog sa raspandesti zvonul.