avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 761 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... I.I formulare de depus
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

I.I formulare de depus

sunt i.i. si am inceput activitatea 2012. ce declaratii trebuie sa depun in rmatoarea perioada?
Cel mai recent răspuns: Marian Trutan , Contabil 14:12, 24 Februarie 2013
Daca nu sunteti platitoare de TVA trebuie sa depuneti Declaratia 392 B pentru anul 2012,pana la data de 25.02.2013 inclusiv si Declaratia 200/2012 pana la 25.05.2013.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratii 2013-pfa flay flay Buna ziua. Spuneti-mi va rog care sunt declaratiile care trebuie depuse pe anul 2013,pentru un PFA neplatitor TVA. Va multumesc frumos. (vezi toată discuția)
Obligatii fiscale adinaanda adinaanda Am o inteprindere individuala infiintata in anul 2009,ce declaratii trebuie depuse in 2012.va multumesc. (vezi toată discuția)
I.i. platitor de tva ralucutabar ralucutabar as dori sa va intreb referitor la i.i. platitor de tva, se inregistreaza, daca am inteles bine - in registru de vanzari si registru de cumparari, iar ... (vezi toată discuția)