Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... I.I formulare de depus
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

I.I formulare de depus

sunt i.i. si am inceput activitatea 2012. ce declaratii trebuie sa depun in rmatoarea perioada?
Daca nu sunteti platitoare de TVA trebuie sa depuneti Declaratia 392 B pentru anul 2012,pana la data de 25.02.2013 inclusiv si Declaratia 200/2012 pana la 25.05.2013.