Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... DECLARATII 2013-PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

DECLARATII 2013-PFA

Buna ziua.
Spuneti-mi va rog care sunt declaratiile care trebuie depuse pe anul 2013,pentru un PFA neplatitor TVA.

Va multumesc frumos.
Trebuia, pana astazi inclusiv, sa depuneti Declaratia 392 B/2012.Pana la data de 25.05.2013 trebuie depusa Declaratia 200/2012.