Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... daca sunt coplatitor mai pot lua credit?
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

daca sunt coplatitor mai pot lua credit?

daca sunt coplatitor in cazul prima casa si dupa divort apartamentul ramane la sotie pentru ca nu il mai vreau, mai pot lua eu alt credit tot prin prima casa?
Da, puteti beneficia.