Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Cadastru si intabulare - ce legatura are cadastrul ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Cadastru si intabulare - ce legatura are cadastrul vecinului cu al meu?

Va rog sa imi spuneti daca cadastristul a gresit cadastrul unui vecin din blocul meu, de ce trebuie sa astept luni de zile pana cand reface cadastrul vecinului, si apoi ii da drumul la cadastrul meu. Va multumesc anticipat.
Tine doar de vointa persoanei fizice autorizate.