Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... sediu social
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

sediu social

cum procedezi cand doresti sa faci sediul social in apartamentul parintilor?
inchei un contract de comodat cu parintii proprietari prin care acestia pun la dispozitie cu titlu gratuit imobilul si sunt de acord ca societatea care urmeaza a se infiinta sa aibe sediul social cu sau fara activitate in apartamentul lor.
Andrei Koszti, Avocat
Va multumesc foarte mult