Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credit

vreau sa fac un umprumut la un car si cei de acolo mi-au cerut si o copie dupa contractul casei ca sa se convinga ca aceeia e adresa la care locuiesc...credeti ca poate sa faca ceva cu acel act de proprietate?e in regula daca le dau aceast document?
cu actul in sine nu pot face nimic, dvs lecturati bine contractul de credit si analizati solicitarile privind garantiile cerute dvs pt acoperirea creditului
singurele garantii sunt girantii....multumesc pt raspuns