Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... PENTRU PFI IMI TREBUIE CALIFICARE PTR DOMENIUL ALES?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

PENTRU PFI IMI TREBUIE CALIFICARE PTR DOMENIUL ALES?

Daca infiintez PFI imi trebuie neaparat calificare pentru domeniul respectiv? De exemplu ptr caen 4619 Intermedieri in comertul cu produse diverse .Va rog sa imi raspundeti
Din cate stiu eu, nu!