avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 988 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... PENTRU PFI IMI TREBUIE CALIFICARE PTR DOMENIUL ALES?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

PENTRU PFI IMI TREBUIE CALIFICARE PTR DOMENIUL ALES?

Daca infiintez PFI imi trebuie neaparat calificare pentru domeniul respectiv? De exemplu ptr caen 4619 Intermedieri in comertul cu produse diverse .Va rog sa imi raspundeti
Cel mai recent răspuns: Gheorgheni Alina G , Consilier juridic 07:47, 20 Februarie 2009
Din cate stiu eu, nu!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Schimbare cod caen vadikat vadikat Buna ziua, am o societate infiintata in 2015 cu activ.principala intermedieri in comertul cu produse diverse cod Caen 4619...acum am decis sa-mi descchid un ... (vezi toată discuția)
Caen pentru activitate de intermediere codrutabodea codrutabodea Buna ziua, Desfasor o activitate de intermediere: caut clienti pentru diferite firme, iar pentru aceasta activitate facturez un comision firmelor carora le-am ... (vezi toată discuția)
Registre obligatoriu pfa Mirinam Mirinam Buna! Am infiintat un pfa (cod caen 4619 - intermedieri in comertul cu produse diverse). Sunt obligata sa detin la sediul social anumite registre? Daca da, ... (vezi toată discuția)