avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Comercializare paine - legalitate, magazin mixt mediul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Comercializare paine - legalitate, magazin mixt mediul rural

Buna seara!

Am un magazin mixt in mediul rural. Ma intereseaza care sunt conditiile pentru ca si in viitor sa pot vinde paine. Cine va face selectia acestor magazine.Doresc sa amenajez spatiul ca sa pot face fata cerintelor.
Cu respect !
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 22:24, 8 Martie 2013
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene pentru laborator cofetarie danaciobanu danaciobanu Buna ziua, am 33 de ani si vreau s aobtin fonduri europene pentru a-mi deschide un laborator de cofetarie. Ce pasi trebuie sa urmez? (vezi toată discuția)
Infiintarea unui srl cu mai multe obiecte de activitate anilamarya anilamarya Buna ziua! As dori sa va intreb daca as putea sa deschid in mediul rural un SRL avand mai multe activitati de activitatea?M-am gandit sa deschid un magazin ... (vezi toată discuția)
M-ar interesa demersurile pentru autorizatii George&Dana George&Dana Vreau să știu dacă pentru a betona o parte din curte am nevoie de autorizație și dacă pentru un magazin alimentar și un service auto am nevoie de ... (vezi toată discuția)