Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Comercializare paine - legalitate, magazin mixt mediul ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Comercializare paine - legalitate, magazin mixt mediul rural

Buna seara!

Am un magazin mixt in mediul rural. Ma intereseaza care sunt conditiile pentru ca si in viitor sa pot vinde paine. Cine va face selectia acestor magazine.Doresc sa amenajez spatiul ca sa pot face fata cerintelor.
Cu respect !
~ Conținut șters la cerere ~