avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile 2013
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile 2013

Buna ziua, vreau sa infiintez un cabinet stomatologic intr-o zona urbana, mentionez faptul ca sunt studenta si detin spatiu necesar, am rugamintea sa imi spuneti daca ma pot incadra pentru a obtine fonduri? Va multumesc !
Informarea, este primul pas pentru a accesa aceste fonduri..."crede si nu cerceta" nu este deviza mea ! :)
In primul rand D-soara Elena a specificat ca este vorba de cabinet stomatologic in zona urbana.
In al doilea rand certitudinea deschiderii de finantari nerambursabile este pe programele nationale.
[ link extern ] /
In luna iunie Ministrul Afacerilor Europene a promis o situatie reala a sumelor care vor mai fi disponibile si pentru care din programe.
doar am dat un ex. cu firma noua si in orice caz poti sa faci intr-o comuna limitrofa orasului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fonduri europene clinica medicala umana cornelteusdea cornelteusdea Pentru deschiderea unei clinici umane formata din Cab. MF,Cab. Interne,Cab.Pediatrie,Cab.Reumatologie,Cab Stomatologie,mai existra ceva masuri de finantare cu ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene hala realizare cablaje auto BalogEugen BalogEugen Buna! Sunt student in anul I in domeniul Inginerie Electrica si m-am tot gandit pentru o afacere pentru viitor in domeniu. Planul meu ar fi o hala de ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nicu_maryia nicu_maryia Buna ziua.As dori sa stiu si eu daca pot obtine un imprumut de la fondurile europene pentru o firma individuala ? (vezi toată discuția)