Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurari auto - dauna neacoperita de RCA
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurari auto - dauna neacoperita de RCA

buna ziua ,ma numesc cristi ,am lovit masina din vina mea ,firma de asigurari (rca)mi-a deschis dosar dar imi cere bani pentru reparatie .as dori sa stiu daca este normal?(legal) multumesc mult.
RCA este pentru asigurarea pagubelor produse TERTILOR, nu propriei masini