Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... hartuire din partea unui creditor cu care nu am vreo ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

hartuire din partea unui creditor cu care nu am vreo legatura

buna ziua , am o mica problema, tot primesc mesaje de la o firma care cred ca se ocupa cu recupararea createlor ptr o alta firma .Eu nu am debite la ei , nu sunt consumatorul lui, nu stiu cine o dat nr meu .I-am rugat frumos sa inceteze cu mesajele , au spus ca au inteles , dupa care au luat-o de la capat.
Vreau sa stiu si eu unde sa fac o plangere .
Multumesc frumos .
protectia consumatorului

La politia
gi-jane2, moderator
Nu sunteti consumator, nu aveti de ce sa va plangeti protectiei consumatorului, nici politiei sa reclamati ca va suna unii din greseala.