Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Criterii de evaluare la ONG
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Criterii de evaluare la ONG

Buna ziua, intrebarea mea este daca exista criterii de evaluare pentru angajatii ONG-urilor asa cum sunt pentru functionarii publici , domeniul sanitar, si educatie
Da, exista criterii de evaluare si pentru salariatii unui ONG...
C_Ionela a scris:

Buna ziua, intrebarea mea este daca exista criterii de evaluare pentru angajatii ONG-urilor asa cum sunt pentru functionarii publici , domeniul sanitar, si educatie

Daca da va rog sa imi spuneti exact unde sa caut

Nici nu trebuie sa cautati .. criteriile de evaluare sunt intocmite de catre angajator .. daca ne spuneti despre ce functii este vorba, poate va ajutam cu modele pe care apoi dvs le puteti adapta la ONG.
Multumesc, este vorba de functia de secretara.
Vedeti in ce masura va ajuta acest link :
[ link extern ]