Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Bilant asociatie de crestere a animalelor
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Bilant asociatie de crestere a animalelor

Buna ziua,

Asociatiile de cresterea animalelor depun bilant contabil la ANAF?
Multumesc!
Asociatiile constituite pe og 26 din 200 privind asociatiile si fundatiile trebuie sa intocmeasca si depuna bilant, semnat de contabil autorizat membru CECCAR, pana la sfarsitul lunii aprilie 2013.
Multumesc mult!