avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 260 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Model formular 010 martie 2013
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Model formular 010 martie 2013

Va rog sa mi spuneti unde pot descarca noul formular 010 valabil din martie 2013.
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 21:43, 23 Martie 2013
Anaf - formulare.
Declaratia 010 (model valabil din martie 2013) - Declaratie de inregistrare fiscala/Declaratie de mentiuni pentru persoane juridice, asocieri si alte entitati fara personalitate juridica OMFP 250/2013)

[ link extern ] )-

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 010 camelia adina camelia adina stie cineva pana la ce data trebuie sa depun declaratia 010 la o societate care are primul angajat de la 01.08.2012? in 10 zile sau o luna? (vezi toată discuția)
Suspendare cim-decl 112 misuku81 misuku81 buna seara! am si eu o mare problemain sensul ca singura salariata a unei sc a intrat in cic pt 2 ani iar cei de la finante mi-au spsu sa fac 010 ca nu se ... (vezi toată discuția)
Contabilitatea unei firme STOICA MADALINA STOICA MADALINA Buna ziua. In cateva zile voi incepe sa tin contabilitatea unei firme, este prima data cand fac acest lucru si nu stiu foarte bine cum sa procedez. Este o ... (vezi toată discuția)