Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Model formular 010 martie 2013
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Model formular 010 martie 2013

Va rog sa mi spuneti unde pot descarca noul formular 010 valabil din martie 2013.
Anaf - formulare.
Declaratia 010 (model valabil din martie 2013) - Declaratie de inregistrare fiscala/Declaratie de mentiuni pentru persoane juridice, asocieri si alte entitati fara personalitate juridica OMFP 250/2013)

[ link extern ] )-