Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... La Procedura civila ce carti imi sugerati?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

La Procedura civila ce carti imi sugerati?

La Procedura civila ce cartii imi sugestionati?Eu am cumparat la P.p fise de Udroiu si este buna din punctul meu de vedere.
eu mi-am cumparat tratatul de deleanu si procedura de boroi...astfel am opinia SI PE COD din tratat a lui deleanu si a lui boroi pe codul comentat, a voastra si a mea..Sper sa fac afirmatii pertinente:) aici
urmeaza sa apara de tabarca un cod comentat...se zvoneste
opinia unui judecator conteaza mai mult....asa-i?
X-( in tratat tabarca ne face trimitere la deleanu despre mediere :)))))
prin subsoluri...cine le-o citi
ContSters267790, utilizator