avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... La Procedura civila ce carti imi sugerati?
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

La Procedura civila ce carti imi sugerati?


La Procedura civila ce cartii imi sugestionati?Eu am cumparat la P.p fise de Udroiu si este buna din punctul meu de vedere.
eu mi-am cumparat tratatul de deleanu si procedura de boroi...astfel am opinia SI PE COD din tratat a lui deleanu si a lui boroi pe codul comentat, a voastra si a mea..Sper sa fac afirmatii pertinente:) aici
urmeaza sa apara de tabarca un cod comentat...se zvoneste
opinia unui judecator conteaza mai mult....asa-i?
X-( in tratat tabarca ne face trimitere la deleanu despre mediere :)))))
prin subsoluri...cine le-o citi
Ultima modificare: Joi, 25 Aprilie 2013
ContSters267790, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Bibliografie admitere inm carmensilvia carmensilvia buna! poate cineva sa imi recomande niste carti, tratate, manuale din care sa invat pt admiterea la INM?? de exemplu pt contracte, succesiuni nu exista nimic ... (vezi toată discuția)
Materiale de studiu aleb aleb Salut tuturor! Eu am terminat anul acesta la UBB Cluj si vreau sa ma pregatesc pentru examenul de anul viitor. Am tot auzit discutii despre autorii agreati in ... (vezi toată discuția)
Admitere barou 2014 manuelle manuelle Buna ziua. Pentru admiterea in barou 2014 la Penal trebuie invatat de pe noul cod? Acesta intra in vigoare in februarie 2014. Lucrarile de specialitate dupa ... (vezi toată discuția)