Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... timbru de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

timbru de mediu

Am fost astazi la Administratia Financiara sa depun cerere pt.eliberare adeverinta plata taxa prima inmatriculata ca sa pot inmatricula masina cumparata si mi-a raspuns ca nu poate sa elibereze adeverinta pina nu primeste dispozitie da la sefii ierarhici superiori.Masina a fost adusa in tara in anul 2009,s-a platit taxa si este inmatriculata . Au spus sa sun peste citeva zile.Nu inteleg de ce nu se elibereaza aceasta adeverinta.
Nu se elibereaza aceasta adeverinta , intrucat nu au publicate Normele de aplicare.