Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... onorariu executor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

onorariu executor

daca in urma scoaterii la licitatie a imobilului,,, debitorul devine insolvabil iar suma obtinuta este pe jumatate cat ar trebu sa incaseze creditorul,, cine plateste onorariul executorului va multumesc.
Cine l-a angajat.