avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare conform Codului Cor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare conform Codului Cor

Buna ziua! Reprezint o asociatie sportiva si as dori sa stiu codurile corespondente pentru urmatoarele functii: presedinte asoc sportiva, vicepresedinte asociatie sportiva, secretar general, inspector si sofer profesionist, secretara economista.
Daca ma puteti ajuta si cu fise de post...
Va multumesc frumos!

Alte discuții în legătură

Functia de vicepresedinte si secretar aecobob aecobob Buna ziua Va rog sa ma lamuriti ce presupune, practic, functia de vicepresedinte la o asociatie de proprietari in afara de specificatia de la Art.21(3) : ... (vezi toată discuția)
Cod cor economist lindemona lindemona Buna ziua, As dori sa stiu care este noul cod COR pentru functia de economist. Este vorba de angajarea unei persoane pe post de economist, care are rolul de ... (vezi toată discuția)
Functiile asociatiei de proprietari! florentinazara florentinazara Buna seara, Am fost numita Presedinta unei Asociatii de proprietari si doresc sa stiu daca pe langa functiile de presedinte, vicepresedinte, administrator (nu ... (vezi toată discuția)