Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR - Specialist marketing
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR - Specialist marketing

Buna ziua,
De curand, m-am angajat la o firma si am avut dificultati in alegerea unei functii. Mentionez ca am studii economice superioare, specializare alta decat marketing, dar postul pe care il ocup acum, presupune promovare pe internet. As dori sa stiu daca ma pot incadra in functia de Specialist marketing - 243103 - fara sa am cursuri speciale in marketing, doar cursurile facute in timpul facultatii, la ISE. Multumesc mult.
Puteti folosi codul 243104 - Manager de produs
Multumesc pentru sfat!
Exista vreo lege care reglementeaza acest domeniu?
Codurile COR le gasiti in Clasificarea Ocupatiilor din Romania ...