Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Activitati pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Activitati pfa

Doresc sa aflu mai precis daca o PFA autorizata pt. intermediere in comertul cu mat. lemnos poate presta servicii in constructii?cati angajati poate avea un astfel de pfa?trebuie autorizat un cod caen diferit la Registrul Com?Trebuie ca titularul PFA sa fie specializat in constructii?multumesc
Trebuie sa adaugati codul caen corespunzator la Registrul comertului.
Pentru fiecare cod caen trebuie sa depuneti copii dupa actele de studii/calificare in domeniu.
Nu e limitat numarul de angajati cu contract de munca.