Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Calculator timbrul de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Calculator timbrul de mediu

Salut,am un Opel Vectra din 1997,benzina,1600 cc,cred ca e E2,cu nr de Bulgaria si as dori s-o inscriu pe Romania.Cine stie cat e taxa.Multumesc!
Aveţi aici un calculator [ link extern ]
Taxa de mediu este ~639euro.