Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... reclamatie
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

reclamatie

Buna!Vreau sa depun o reclamatie la posta ,deoarece nici un fel de mandat,scrisoare,alocatii nu ne aduc postasii .alti din bloc, locatarii o primesc dar noi nu.asa e din anul trecut dar am crezut ca e o greseala si o voi primi pana la urma ,dar nu am primit-o.Din aceasta cauza vreau sa depun reclamatie la posta din cartier sau centrala?
In principiu ar trebui sa se rezolve cu o reclamatie adresata dirigintei de la posta de cartier.
aveti posibilitatea sa reclamati on line pe site-ul OPC si se dau si cateva numere de telefon.
Smart Contab Expert S.R.L., Contabil