Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Campanii de publicitate pentru anumite societati
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Campanii de publicitate pentru anumite societati

Detin o intreprindere individuala .
Doresc sa fac campanii de publicitate pentru anumite societati.
Ce conditii legale trebuie sa indeplinesc ca sa pot face asta....am nevoie de licienta sau simplu prin codul caen, sau trebuie sa fiu afiliat la vreo organizatie.....sau altceva.
Va multumesc
george-neagu, moderator
Nu aveţi nevoie de licenţa ori afiliere la vreo organizaţie, autorizat conform CAEN, da.