avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 750 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Campanii de publicitate pentru anumite societati
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Campanii de publicitate pentru anumite societati

Detin o intreprindere individuala .
Doresc sa fac campanii de publicitate pentru anumite societati.
Ce conditii legale trebuie sa indeplinesc ca sa pot face asta....am nevoie de licienta sau simplu prin codul caen, sau trebuie sa fiu afiliat la vreo organizatie.....sau altceva.
Va multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 10 Aprilie 2013
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Bogdan Marinescu , Avocat 22:29, 10 Aprilie 2013
Nu aveţi nevoie de licenţa ori afiliere la vreo organizaţie, autorizat conform CAEN, da.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reprezentativitatea sindicala Mitzi76 Mitzi76 Prin decizia 7 din 2008 a Inaltei Curti de Casatie si Justitie se stabileste ca o organizatie sindicala, pentru a fi reprezentativa poate indeplini alternativ ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am absolvit facultatea de automatica si calculatoare ... Ieeara Ieeara Buna ziua. Am absolvit Facultatea de Automatica si Calculatoare in 2015 fara a-mi sustine examenul de licienta. Recent mi-am schimbat locul de munca si am ... (vezi toată discuția)
Doresc sa fac o activitate online prin afiliere. Every Every Doresc sa fac o activitate online prin afiliere, sa promovez diferite aplicații, sa înscriu referali în aplicați prin intermediul unui site. CE cod CAEN ... (vezi toată discuția)