Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Ce cãi de atac mai am dupã ce am pierdut ºi ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Ce cãi de atac mai am dupã ce am pierdut ºi recursul?

am fost dat afara din MAI pe probleme disciplinare---motive neintemeiate-- dovada ca din 12 agenti cercetati ptr aceleeasi bateri doar eu am fost dat afara fiind mai tare in gura am dat in judecata MAI dar am pierdut procesul si la recurs la curtea de apel IASI .....alte cai de atac mai sunt ??????? si in cit timp mai pot actiona
Cai ordinare de atac nu mai exista, doar căile extraordinare de atac, contestaţia în anulare sau revizuirea.
si aceste cai de atac unde sa fac la ce institutii de stat --tribunale -judecatorii????si care este termenul in care se poate face contestatia de anulare sau
revizuirea de la aflarea rezolutiei date de curtea de apel .. va multumesc anticipat