Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Santaj si amenintare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Santaj si amenintare

Exista in codul penal vreun articol care sa pedepseasca santajul si amenintarea? Pentru ca deja nu mai suport sa fiu santajata si amenintata fie prin sms, fie prin telefon sau diversi terti. Chiar m-am saturat!
~ Conținut șters la cerere ~