Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Programul pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Programul pentru stimularea infiintarii si dezvoltarii microintreprinderilor de catre intreprinzatorii tineri

Daca detin imobilul si terenul (fosta cladire CAP si teren agricol) pot fi considerate ca 50% din contributie?
Instalarea tinerilor fermieri – PNDR 112
Conditii ;[ link extern ]
Petrescu Sorin, utilizator
site-ul nu functioneaza pentru cateva zile, acesta este mesajul afisat. Intrebarea mea ramane , daca detin imobilul si terenul pot fi considerate ca 50% din contributie?