Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... intrebare - pensie anticipata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

intrebare - pensie anticipata

buna ziua am si eu o intrebare am lucrat 27 ani vechime cu tot cu grupa.am varsta de 52 ani in septembrie si mar interesa sa stiu daca asi putea sa ies la pensie anticipata.multumesc anticipat
Spuneti luna si anul nasterii dvs.
Precizati deasemenea,grupa;anii de grupa si procentul.