Forum Discuţii juridice Executare silită Somatie imobiliara, bun propriu al sotului debitorului
Discuție deschisă în Executare silită

Somatie imobiliara, bun propriu al sotului debitorului

Buna ziua.As dori o informatie si anume ,mama in urma neplatii unui credit a primit somatie imobiliara, tin sa precizez ca casa este mostenire de la parintii tatalui, prin testament, ea - mama nu este trecuta in acel testament, nu are nimic decat calitate de sotie, nu au construit nimic impreuna. Ce se poate intampla in situatia asta? ei locuiesc impreuna, si a fost un credit de nevoi personale... va multumesc
ContSters157623, utilizator
va multumesc