Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... malpraxis
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

malpraxis

am o matusa care este bolnava de schizofrenie am internato la spital moldova noua in urma unui apel la serviciul de urgenta 112 ,acolo a fost batuta si i sa facut unele tratamente cu tranchilizante pt ca era zgomotoasa astfel ca in seara internarii doctorul a dato cu capul de pereti (are urme vizibile)am martori din cadrul salariatilor spitalului, am facut plingere penala astazi la politie si parchet,ce trebuie sa intrepind m-ai departe,am sunat si la antena 3 si am expus cazul astazi.multumesc
Ati facut toate demersurile legale.
Acum nu va ramane decat sa asteptati derularea anchetei penale.
@toma dumitru a scris:
am omis faptul ca matusa a intrat in coma

Intervenţie moderator: vă rog să nu mai deschideţi alt topic, ci să folosiţi butonul pentru editare dacă doriţi să adăugaţi noi infromaţii .Mulţumesc.

Dar la Colegiul medicilor?